Mobirise

دپارتمان فنی مهندسی
با بررسی و جستجویی کوتاه و اجمالی در باب رشته­ های فنی و مهندسی، تنوع نرم ­افزارهای کاربردی فنی و مهندسی در کنار تمامی این رشته­ ها غیر قابل چشم­ پوشی است. برای هر مهندس گذراندن دوره­ ها و نرم­ افزارهای مربوط به تخصص خود امری ضروری است چراکه با به کارگیری دانش خود در کنار این دوره و نرم­ افزارها توان و تخصص خودرا افزایش می­دهد و همچنین کمک شایانی به گسترش دانش مهندسی، انجام پایان­ نامه­ ها و پروژه­ های صنعتی، بهبود در ارائه خدمات به مردم ، ایجاد شغل ­های جدید و متنوع در راستای تحولات نوین و پیشرفته بین­المللی خواهد کرد. لازم به ذکر است با اضافه کردن چاشنی خلاقیت به مهارت­های کسب کرده ایجاد کارآفرینی یکی دیگر از مزیت­ های گذراندن دوره­های فنی و مهندسی خواهد بود. یکی از افتخارهای مجتمع فنی تهران نمایندگی پرند این است که نرم­ افزارهای قنی و مهندسی به روز و مطرح دنیا را در محیطی دوستانه بر گزار می­ کند.
در دپارتمان فنی مهندسی این نمایندگی دوره­های زیر با همکاری اساتید حرفه­ای، مجرب و ومطرح که آماده انتقال دانش و تخصص خود به دانش­ پذیران هستند برگزار می­گردد:
Mobiriseمکانیک

در این گروه ، نرم افزارهای طراحی و ساخت به کمک کامپیوتر (CAD/CAM) ، نرم افزارهای تحلیل و طراحی کاربردی و تبدیل انرژی ، همچنین دروس مطتبط با ساخت و تولید به خصوص قالبسازی مطرح می شوند.

 

Mobirise

عمران

در این گروه ، دروس مرتبط با طراحی ، اجرا و نظارت بر پروژه های عمرانی و ساختمانی و تهیه مدارک فنی تدریس می شوند.

Mobirise


نقشه برداری 

هدف از تشکیل این گروه، برگزاری دوره های مرتبط با زیر گروهها برای دانشجویان، کارشناسان و علاقمندان با توجه به نیازهای بازار کار توسط مجربترین کارشناسان و متخصصان این رشته می باشد.

Mobirise

مهندسی صنایع

دروس این گروه شامل دوره های مدیریت پروژه ، دوره های مدیریت تولید ، ونیز دوره های مربوط به مهندسی کیفیت و تکنیک های مربوطه است.

Mobirise

تاسیسات

هدف از اجرای دوره های این گروه ، طراحی و اجرای سیستم های HVAC (گرمایش ، سرمایش و تهویه مطبوع) در ساختمان های مسکونی و تجاری است.

Mobirise

سیستم های مدیریت

سيستم مديريت ايمني، بهداشت و محيط زيست بخشي از نظام مديريت کل جاري در سازمان مي باشد و براي توسعه، اعمال، دستيابي، بررسي و حفظ خط مشي ايمني، بهداشت و محيط زيست تلاش مي نمايد تا راهگشاي روش هاي اصول مديريت ريسک هاي ايمني، بهدشت و محيط زيست مربوط به فعاليت هاي شرکت شود.

Mobirise

ریاضی و آمار

گروه ریاضی و آمار دپارتمان فنی و مهندسی نمایندگی پرند مجتمع فنی تهران با هدف آموزش نرم افزارهای محاسباتی و آماری تشکیل گردیده است. دوره های ارائه شده در این گروه می تواند طیف وسیعی از دانشپذیران رشته های مختلف دانشگاهی را مخاطب قرار دهد. دوره های ارائه شده مختص رشته خاصی نیست و کلیه دانشپذیران می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.
 

Mobirise

خدمات آژانس هواپیمایی

درآژانس‌های خدمات مسافرتی مسئولیت‌های طراحی‌ تور ونظارت بر کانترهای فروش وظیفه‌ی اصلی مدیرفنی است. از دگر وظایف مدیرفنی طراحی تورهای ورودی به کشور، تورهای ایرانگردی وتورهای خروجی، آنالیز وارائه‌ی پکیج به‌دیگر همکاران، ارائه آمار ماهیانه به سازمان گردشگری جهت فعالیت‌های انجام شده وارائه‌ی مسیر سفر به‌راهنمای تور، تنظیم وعقد قرارداد بین مسافر وشرکت مسافرتی وهمکاری دائم بامسئول فروش تورهای داخل وخارج کشور می‌باشد.

Address

  آدرس
پرند، میدان استقلال ؛ بلوار جمهوری، ورودی برج سورن، طبقه دوم (بالای بستنی هلی) واحد 126


Contacts

Email: info@mftparand.com

:تلفن
02156794954
02156793716